Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok erről lehet...

Mit gondoltok erről lehet ilyet van értelme?

Figyelt kérdés
szóval nagyon elrontottam az érettségimet.. nem tanultam egy betűt sem és csupa kettes lett...így csak egy szakmára tudtam tovább menni amivel idén végzem most májusban...arra gondoltam, hogy jövő májusban újraérettségiznék egy két tárgyból addig dolgoznék és jövőév szeptemberére megpróbálnék bejutni egyetemre... akkor már 21 évesen...
2015. máj. 7. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne értelme?
2015. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp próbáld meg
2015. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyetemen is kell tanulni. Biztos, hogy jó lesz az neked?
2015. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"akkor már 21 évesen.."


Úgy írod, mintha már 99 éves lennél akkor.

Én 23 évesen kezdtem el az orvosit, mert nem voltak meg a megfelelő anyagi körülményeim.


És???????????


Ha valamit szeretnél, akkor ne foglalkozz azzal, hogy hány éves vagy.


Az ok, hogy tegyük fel, valaki elkezd egy egyetemet 18 évesen, de lehet, hogy fél év múlva egy balesetben meghal.

Na bumm.


Aki ilyen tekintetben okoskodik, azzal ne foglalkozz.

Ha 80 éves nagymama/nagypapaként érettségiznél újra annak is volna értelme.

Nem másoknak élsz, hanem saját magadnak.

2015. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!