Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Stewardess vagy vámos (határőr...

Stewardess vagy vámos (határőr, rendőr) legyek? 15/L

Figyelt kérdés

Imádok utazni, régi àlmom a stewardess, angol, német szinte perfekt, és spanyolul illetve szerbül szeretnék tanulni. Sportolok, az erőnlétem is egész jó, és gimnáziumban tanulok, nagyon jó eredménnyel. Humàn illetve nyelvek az erősségeim, ezen kívül valamiért vonzódom az egyenruhás szakmákhoz, azt nem tudom mièrt :D

A szerbet imádom egyszerűen, és szerb-horvát határon is dolgoznék mert úgy hallottam ott nagy a szigor, és kemény drog ès illegális áru ellenőrzés folyik.

A két szakma igen eltér, bár kipróbálhatnám mindkettőt. Ez lenne az álmom. Lehetséges lenne?



2015. máj. 11. 15:06
 1/4 anonim válasza:
Minden rajtad múlik, de a 2 dolog ég és föld. A stewardess azért sokkal jobb munka, de nehezebb is megszerezned ott egy jó állást.
2015. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, csak lassan itt az ideje választani, milyen szakirányba menjek.
2015. máj. 11. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:
STEWARDESS! egyértelmű. Csak tanulj valami egészségügyi kis sz*rságot, az fontos.
2015. máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, államigazgatásira megyek, attól még lehetek stewardess, utána meg vámos. Csak mert mindenki folytom fikázza a stewardesst, hogy pincér meg lefekszik a pilótàkkal, tudom h nem igaz..... de az összes szakmát/munkát mindenki lealázza, hogy nehogy ez legyél nehogy az legyél... De köszi a választ! :)
2015. máj. 13. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!