Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 62%-os emelt szintű matekkal...

62%-os emelt szintű matekkal mire megyek?

Figyelt kérdés
11. osztályba járok, mivel a matektanárom mindig azzal basztat, hogy úgy sem tudok emelt szintű matek érettségit letenni, ezért délután elmentem a korrepetálós tanáromhoz, s megcsináltam az emelt matekot, javítókulcs alapján kijavította, s 62%-ot értem el.
2015. máj. 15. 10:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam le miért basztat. Lustának tart, s nincs ötös matekdogám nála, mert én teljesen máshogy dolgozom, mint ő, s nem úgy számolok, ahogy ő, viszont teljesen jó, s elfogadható, csak a tanár nem fogadja el.
2015. máj. 15. 10:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmire. Akkor csináld meg 62%-ra ha élesbe megy! Egyébként se olyan sok az a 62%. Plusz korrepetálásra jársz már gimibe? Mi lesz veled így később? :D Egyetemen ezek hullanak ki első körbe.
2015. máj. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
11.be emelt matek, főleg a 12. anyagból elég sokat nem is tanultunk, akkor hogy?
2015. máj. 15. 16:40
 4/4 anonim ***** válasza:
11-ben ne csinálj emelt matekot, a tanároddal meg ne foglalkozz. Gyakorolj, írj házit, jövőre élesben meg csinálsz majd egy 82%-osat, amivel már elég sok helyre felvesznek. Hidd el hogy jó vagy, és az is leszel.:) Ilyenkor még azért is felesleges az érettségivel foglalkozni, mert még csomó mindent nem tanultatok, ami kelleni fog hozzá.
2015. máj. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!