Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanácstalan vagyok a továbbtan...

Tanácstalan vagyok a továbbtanulás miatt. Nem tudom, minek tanuljak tovább. Milyen szakmát tudnátok nekem javasolni, amivel meg is lehetne élni, egész jól lehetne keresni?

Figyelt kérdés

Érdekel az egészségügy.... a gyerekek, hozzám olyan szakma illene, ahol a gyermekekkel vagy szülőkkel, családdal foglalkozhatnék..... Sokáig kitartottam amellett, hogy védőnőnek tanuljak, csak aztán lebeszéltek róla... Keveset keresnek.... Érdekel a pszichológia is.... Igazából szeretek emberekkel foglalkozni, szeretek segíteni másoknak..... olyan szakmát szeretnék, amiben segíteni tudnék embereknek, de nem szívesen mennék külföldre, s megszeretnék élni jól.

Mit javasolnátok? milyen jó szakmákat tudtok? Vagy érdemesebb külföldre menni?



2015. máj. 16. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Egészségügyi dolgozók itthon nem keresnek jól.

Szokták azt mondani,hogy ez nem szakma hanem hivatás.

Gondolom sok eü szakmára igaz ez az állítás.

Például mondjuk egy képalkotó itthon 4 évig tanul az egyetemen és elég keveset keres,ráadásul szinte asszisztensként alkalmazzák őket,de külföldön elég jól megfizetik őket.


"Milyen szakmát tudnátok nekem javasolni, amivel meg is lehetne élni, egész jól lehetne keresni?"

EÜ szakmában? Orvos jó pár év tapasztalattal.

De mondjuk fogászati asszisztens vagy gyógyszertári asszisztens,de nem tudom,hogy ezek mennyire telített szakmák.

2015. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!