Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ezek a szakmák...

Szerintetek ezek a szakmák közül melyiket lenne érdemes érettségi után elkezdeni?

Figyelt kérdés

Nos tehát jelenleg 21éves vagyok. Esti gimnáziumba járok és amint meglesz az érettségim szeretnék letenni egy olyan szakmát amely érdekelne is persze és amiben komoly karriert megélhetést tudnék kialakítani. Kvázi az elképzeléseim az a következő szakmák lennének persze ezek iránt mind érdeklődéssel is fordulok. Tehát Banki szakügyintéző, Pénzügyi számvitel ügyintéző, Rendőrtiszt bűnügyi nyomozó, Ingatlanértékesítő ingatlan közvetítő, Személyi edző,.Így ezek amik érdekelnének nos persze nem tudom melyikhez lenne nem túl késő elkezdeni az iskolát. Na most nekem ez a esti gimi 3 éves azaz pontosan 2018ban érettségizek le,ami azt jelenti hogy addig még változik bőven a világ csak így most ezek lennének kilátásban. Illetve nem tudom hogy ahhoz hogy személyi edző legyek egy konditeremben ahhoz milyen feltételek kellenek? És persze teszem hozzá most fogok elkezdeni úgy igazából a kondizással testépítéssel foglalkozni komolyabban. Ezekre kérnék egy kis segítséget válaszok formájában véleményeket. És meg egyetlen egy dologról szeretnék kérni tájékoztatást ha tudtok a MUA Magyar Üzletemberképző szakiskoláról ha valaki ha tudna egy kis információt írni.

Csak is komoly válaszokat kérek mert nekem is komolyak az elképzeléseim.


2015. máj. 19. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:
A pénzügyi vonalat tartom a legéletképesebbnek. ilyen végzettséggel valószínűleg több területen is elhelyezkedhetsz (bank, biztosítás, közigazgatás). Ahhoz, hogy nyomozó légy, szerintem főiskola kell, tehát ez kilóg a sorból. Az ingatlnaértékesítésben nem látok akkora fantáziát. Egyrészt az állás betöltéséhez nem biztos, hogy szükség van szakképesítésre, másrészt az ingatlanpiac nem nagyon pörög mostanság. Személyi edzőre Magyarországon keveseknek van pénze, így ez a pálya nagyon bizonytalan.
2015. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!