Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pécsen melyik a legjobb gimi...

Pécsen melyik a legjobb gimi és miért?

Figyelt kérdés
Erős gimibe szeretnék menni ahonnan könnyen belehet jutni egy egyetemre. De ne legyen olyan a suli ahol megszakadok a tanulástól,és a társaság jó legyen... Van ilyen?

2015. máj. 19. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lajosos voltam, de utáltam. Mások imádták. Osztályfüggő. Erősnek, erős. Ugyanezt tudom elmondani a Janusról, ottan ismerős tapasztalata alapján.

Babits is jó, de onnan nincs személyes tapasztalat.

2015. máj. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És maga az iskola mennyire fejlett?
2015. máj. 19. 18:13
 3/8 A kérdező kommentje:
Jah,es hova a legnehezebb bekerulni? Ugy hallottam hogy a Lajosba konnyen felveszik az embereket,de maga a suli meg eros.
2015. máj. 19. 21:40
 4/8 anonim válasza:
Olyan iskola nincs ami erős de nem kell tanulni! És ha jó vagy akkor nagyon könnyen be lehet jutni bárhova én matekból ötven pontos felvételit írtam és az összes suli tárt karokkal fogadott volna végül a janust választottam és nem bántam meg.
2015. máj. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Uborka555 válasza:
Szia! Én most végeztem el a Janus 9. osztályát. A bizonyítványom jól sikerült, bár meg is dolgoztam érte. Az iskola nehézsége függ attól, hogy milyen tanárokat kapsz, illetve melyik tagozatot választod. Én matek-infón vagyok, ez a legnehezebb. Közvetlen kapcsolatban állok Lajosos diákokkal, mindig azt hallom tőlük, hogy nagyon nehéz, nem annyira szeretik, bár a társaság jó. Lajost szerintem csak akkor válaszd, ha érdekel a vallásos téma (én például ódzkodom ettől). Különben ez a két iskola került be a magyarországi gimnáziumok top 100jába(érettségi eredmény alapján, tehát ebből következik hogy innen könnyebb továbbtanulni..Janus 60 körül, Lajos 80 körül végzett azt hiszem.) Babitsból vannak ismerőseim, nehéz, de elvileg nagyon jó a közeg. Én ott írtam a felvételimet, szimpatikus helynek tűnt, de nem bántam meg hogy a Janusba jöttem..Szeretek ide járni.:) Azért a társaságot itt se úgy képzeld el, hogy szemüveges-fogszabis ' mindjárt kiesek a padból úgy jelentkezek'..Kevésbé jók mint az előző osztályom.:)
2015. jún. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Uborka555 válasza:
Ja, és Leőweyt kihagytam, szobatársam Leőweys volt, volt hogy bedrogozva jött be a kollégiumba, soha nem tanult, és így sem volt rossz tanuló..szerintem az iskolát minősíti..francia tagozat egyedülálló, másért ne menj oda véleményem szerint.
2015. jún. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Antika11 válasza:
hali én a janusba jelenkeztem és holnap írom a felvételit de szerintem elég erős iskola! nekem az igazgató (Ritter Attila ) a rokonom de nem ezért fognak felvenni hanem az eredményem alapján? :D
2016. jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

1. CRNL néprajz,német,ált.

2. Babits német

3. Leöwey német

4. Széchenyi belügy

5. Refi ált.

6. Kodály ált.

Ez lett a sorrend,viszont a központit szerintem elrontottam eléggé... Pedig nagyon könnyű volt,csak az idő... De remélem az általam jelölt top 3 valamelyikébe felvesznek,leginkább Lajos:D

2016. jan. 17. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!