Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » PPKE-JÁK mennyire jó iskola?

PPKE-JÁK mennyire jó iskola?

Figyelt kérdés

Most a KRE-n fogok elvégezni egy jogi asszisztens képzést és utána szeretnék egyetemre menni a Pázmányra.Elsősorban azoknak a hallgatóknak a véleményei érdekelnének,akik tudják, hogy milyenek az előadások illetve milyenek a tanárok.Az nem érdekel, hogy mennyit kell tanulni mert tudom, hogy sokat, inkább az, hogy megéri-e tanulni elhelyezkedés szempontjából. Humán beállítottságú vagyok,egész középiskolában szorgalmas tanuló voltam és úgy gondolom, hogy megállnám a helyemet ebben a szakmában.

Előre is köszi a válaszaitokat!:)



2015. máj. 27. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mármint melyik szakon? Jogon jók a tanárok, talán 1-2 olyan van akit nagyon nem ajánlok, de ők kikerülhetőek. Számonkérés minősége ingadozó, véleményem szerint sok a kegyelemkettes. Az, hogy megéri e, jó kérdés, ha ambiciózus vagy akkor igen.
2015. máj. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi. Igen a jogira gondoltam. Azért tettem fel ezt a kérdést mert engem ez az egész jogi kar érdekel és ezt is szeretném csinálni,de mindenki azt mondja,hogy ezzel sem lehet megélni mert sok jogász van nincs állásuk. De kérdem én, akkor mégis mit kellene tanulni ahhoz hogy egy biztos megélhetésem legyen? :)
2015. máj. 28. 13:43
 3/4 anonim ***** válasza:
2015. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ment a zöld kéz!!:)
2015. máj. 30. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!