Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közép infó szóbeli érettségi?

Közép infó szóbeli érettségi?

Figyelt kérdés

Mekkora tudás kell ahhoz h szóbeli a 30 pontból kapjak 10et?

Mármint ha nem teljesen csak a huzott tételről beszélek, hanem arról is amit tényleg tudok, azt milyen szinten értékelik?

Hogy megy ez a pontozás?


2015. máj. 28. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Én minden tételről tudtam 2-3 mondatot, de kb hármat előlről-hátulról megtanultam (egyik a kommunikáció volt, másik kettő valami licences, szinte ugyanaz volt), plusz volt kettő amik abból álltak, hogy keress rá erre meg erre a neten,, és meséld el, hogy csináltad. Szóval nem paráztam túl, mivel volt rá esély, hogy olyat húzok, amit tudok, és alapjáraton szerencsésebb típus vagyok ilyen téren. Bementem, kihúztam az egyik licenct, boldog voltam, muhaha, aztán 28 pontra feleltem, de a tanárom is nagyon jófej volt, osztályfőnököm is ráadásul, szóval mákom volt. Kijöttem, átbeszéltük a többiekkel, és kiderült, hogy előttem kihúzták mindkét szgépes tételt, a kommunikációt, a másik licenct, szóval konkrétan legalább 10 tételből húztam ki azt az egyet, amiről tudtam sokat beszélni :D


Gondolom ezzel sokat nem segítettem, de nyugodj meg, neked is lehet szerencséd, csak néhányat tanulj meg. Még ha mást is húzol ki, beszélj arról, amit tudsz, az én tanárom is ezt mondta. Utolsó mentsvárként írd le azt, amit előtted elmondanak, és felelj te is abból. Jobb, mint kukán nézni a tanárokra. :)


A pontozásról annyit tudok, hogy szakszavanként volt pontadási lehetőség, minél több elhangzott, annál többet kaptál.

2015. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!