Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ciki 2 év után otthagyni az...

Ciki 2 év után otthagyni az egyetemet?

Figyelt kérdés
úgy érzem hogy ez a szak nem nekem való és hogy inkább másik szakot kellett volna választanom, 2 év után nem ciki szakot váltani?
2014. nov. 9. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki..de ha ez egy 3 vagy 3,5 éves alapszak akkor fejezd be(!!), jobban jársz ha utána tanulsz még valami mást.
2014. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki, ha nem érdekel hagyd ott.
2014. nov. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és nem sok kicsit ez a 2 év? újra gólya lennék...
2014. nov. 9. 14:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

És ha én, egy ismeretlen senki, akiről még azt sem tudod, hogy fiú-e vagy lány, azt mondom, hogy ciki, akkor mi van?


Amiatt """"cikinek"""" tartom, hogyha államilag támogatotton voltál, akkor felhasználtál négy félévet, és ha még kettőt-hármat beleadnál, legalább lenne egy diplomád. Amivel nem tudom, mennyire sokra mennél, ha nem érzed hozzád illőnek.

Ha pedig költségesen voltál, akkor meg egy valag pénzt dobtál ki kvázi az ablakon.


De ha nem megy, ha nem érzed ott jól magad és tudnál másfelé menni, miért ne mennél?

Te tudod, hogy megteheted-e.


Passziváltass, kezdj neki másnak, és ha az sem, vagy meggondolod magad, akkor még mindig visszatérhetsz.

2014. nov. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Valahol az, mert ha államin vagy akkor az állampénzét költötted a semmire, ha költségesen, akkor meg a saját vagy a szüleid pénzét...

Körültekintőbben kellett volna választanod.Én a helyedben már végigcsinálnám, ha belekezdtem....

2014. nov. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ösztöndíjas képzésre ment akkor vissza kell fizetnie vagy le kell dolgoznia.
2014. nov. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
levelezőn folytattnám
2014. nov. 9. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!