Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ennek mi értelme?

Ennek mi értelme?

Figyelt kérdés

Sok olyan kérdés van itt, hogy "nincs itthon/lejárt/drága a bepanthen" kenhetem-e ezzel-azzal (testápoló, kézkrém, körömvirág, vazelin, olaj, stb)"

Most komolyan...megcsináltatjátok a tetoválást, de nincs 1000 ft egy tubus krémre, amivel megfelelően kezelhetnétek?



2015. febr. 19. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
hülyék az emberek. sokan úgy vannak vele, hogy amit csak lehet, el akarnak sumákolni... az én kedvenceim a "síkosító helyett jó a babaolaj/nivea/vazelin?" és hasonló kérdések... nagyon gáz. tetkónál meg tényleg... odaad mondjuk 10 ezret tetkóra, akkor egy 1000 ft-os krémre már nem jut? pff
2015. febr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na igen, ez elég idegesítő tud lenni. :D

Én erre mindig azt mondom, hogy 20% megcsináltatni a tetoválást, 80% a kezelésén múlik.

Az mégjobb amikor egy tetováló 20x elmondja, hogy bepanthen, fóliázd, óvd a naptól, ne dörzsölődjön, stb. de az illető nem veszi komolyan aztán a tetoválót kezdi el okolni, hogy 'há mé' gyulladt be a tetkóm tesókám'

2015. febr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!