Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt valaki aki megbanta,...

Van itt valaki aki megbanta, hogy otthagyta a sulit?

Figyelt kérdés

Mondjuk aki 8. utan azt mondta ,hogy jo oke eleg volt..

vagy aki hamarabb ott hagyta a sulit?

Miert bantad meg? mostmar vannak celjaid?

Kene egy kis motivacio mert egyszeruen kakiloook a tanulasra pedig nem sokara vege az egesznek .. ( nekem meg 1 es fel honap van hatra nem egy het..) legszivesebben ott hagynam az egeszet de nem tudom..



2015. jún. 7. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Volt egy osztálytársam akinek egyik reggel felállt és nem jött többet suliba. Jó felfogású gyerek volt temérdek hanyagsággal és lustasággal. Jelenleg mérgelődik, hogy a szorgalmas hülyék csupán egy papír miatt jobb melókat pályázhatnak meg. Manapság már nagyon egyszerű elvégezni egy egyetemet is, de ahhoz is kell a sulis diploma. Sajnos be kell érje az állandó csóró melóval.

Van egy másik haverom, ő 7-ik osztályban hagyta ott a sulit. Külföldön dolgozik egy kocsimosodában nagyobb fizetésért mint itt sok diplomás. Mondjuk ő tényleg hülye volt a tanuláshoz. Azt hitte, hogy az IQ szintet mi találtuk ki, hogy csúfoljuk őt :).

2015. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én.

Az orvosival voltam így.

Rettentő csórók voltunk, így dolgoznom kellett mellette, de így is hiányoztak könyveim, és még a netről sem tudtam leszedni cuccokat, mert az sem volt otthon (2005-ben), nem tudtam a többiekkel bulizni, kajálni menni, tehát még jól ki is lógtam a sorból.

Aztán félévkor volt olyan tantárgyam ami nem lett meg, de emiatt mindenképp csúsztam volna. (aztán ugye az államilag támogatott féléveim is elfogytak volna)

Mivel anyagiakban semmi nem változott, reménytelennek tartottam az egészet, így 1 év után otthagytam.


Manapság sokszor gondolok arra, hogy ha valahogy jobban kitartok, vagy bárki akár csak szavakban támogat, akkor meg tudtam volna csinálni.

Tehát röviden. Megbántam.

2015. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! ment a zold!:)
2015. jún. 7. 23:31
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Először a nappali szakközepet hagytam ott mert elkezdtem dolgozni egy kocsmába mint pultos, mert szükség volt a pénzre. Emiatt hogy éjfélig dolgoztam, haza jöttem még elmosogattam, beraktam egy adag ruhát stb kb 2-3 volt mire ágyba kerültem és 5-kor már keltem mert a negyed hetes vonattal mentem suliba konkrétan átaludtam a tanórákat. Ott hagytam, átiratkoztam estire de vizsga időszak előtt 2 héttel. Esélyem se lett volna így azt is ott hagytam, mondván szeptemberben újra kezdem. Hát nem lett belőle semmi, mert idő közben terhes lettem. A gyes alatt volt lehetőségem elvégezni egy bolti eladó okj-t, amivel konkrétan kitörölhetem a s..., semmire nem megyek vele. Talán a boltvezetői ért volna valamit csak ahhoz meg kell az érettségi. 3 éve ismét beiratkoztam esti gimibe, így jövőre érettségi csak hogy gyerek mellett nem egyszerű a tanulás, így közel sincsenek olyan eredményeim amilyenek lehettek volna ha anno nem dolgozom és mint a többi tizen éves csak a tanulásra koncentrálok. Nekem most 25 éves fejjel nőtt be a fejem lágya hogy valamire vinnem kéne az életbe, de a szakmámmal még érettségivel együtt se megyek semmire. Megpróbálok bekerülni fősulira, csak hát esti gimiben jóval nehezebb össze szedni a szükséges pontokat mint egy nappalin. Egész egyszerűen azért mert a nappalin minden szükséges tudást megadnak az ötös érettségihez estin viszont nem.
2015. jún. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

". Külföldön dolgozik egy kocsimosodában nagyobb fizetésért mint itt sok diplomás."


Tedd hoza hogy magyar diplomas. Mert kulfoldi viszonylatban ehberert dolgozik.

2015. jún. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem panaszkodott soha, hogy éhezik, sőt még egy szerény autóra is futotta. Sokszor a találékonyság, talpraesettség többet számít mint egy diploma...el kell ismerjem diplomás létemre.
2015. jún. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
egyebkent mi is kulfoldon elunk lassan 1 eve :/ ezert nehezebb most ez az iskola ugy:)
2015. jún. 9. 23:16
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
iskola nelkul valami szar betanitott munkad lesz, ha egyaltalan.
2015. jún. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Legalább vlmi középsulis végzettség

kell

2019. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vagy legalább tíz

osztály

2019. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!