Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 35 oldalt hány óra alatt...

35 oldalt hány óra alatt lehet megtanulni?

Figyelt kérdés

Holnap vizsgázom egy könnyű tárgyból, csak egy 35 oldalas jegyzet van hozzá.

Még nem kezdtem el. Hány óra szükséges hozzá szerintetek? 50% a cél


2015. jún. 8. 11:47
 1/6 A kérdező kommentje:

Erről e jegyzetről van szó, ha esetleg érdekel valakit :D


[link]

2015. jún. 8. 11:49
 2/6 anonim ***** válasza:

Relatív..

Ennyi erővel én is mutathatnék neked egy olyan szöveget, ami 35 oldal tömény programozás elmélet. Nekem 1 óra megtanulni, te azt se értenéd, mi van leírva :D


Szóval ezt a kérdést inkább úgy veszem, mint ha csak hangosan gondolkoztál volna.

2015. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze, relatív. De ez ilyen magolós, nem igazán kell megérteni, csak bemagolni.
2015. jún. 8. 11:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ahelyett, hogy várod itt a válaszokat, már rég nekiállhattál volna. Minél tovább vársz, annál nehezebb lesz megtanulnod, és nem az idő miatt, hanem mert este sokkal kevésbé fogékony az agyad, mint nappal. Nyomtasd ki, és állj neki. Ha szerencséd van, akkor 6-ig megtanulod. Ha 6-kor állsz neki, akkor viszont kizárt, hogy éjfélig megtanulod, hiába ugyanannyi idő.
2015. jún. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok csak én a jövőheti infó szóbelivel amihez ennyi vagy még több oldal van és szeretnék egy kettest :D
2015. jún. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tegnap este 6-kor kezdtem el tanulni

8-ig tanultam

meg még reggel elolvastam egyszer


és kb 4-esre számítok :d

2015. jún. 9. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!