Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesten hol tudnék ingyenes...

Budapesten hol tudnék ingyenes OKJ-s képzés keretein belül gazdasági, s leginkább HR-munkajog vagy kis- és középvállalkozói szakirányon tanulni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 15. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
A HR-hez humán erőforrás vagy pszichológia szakot kéne végezni az egyetemen.
2015. jún. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a semmit nem érő válaszod!
2015. jún. 15. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Szomorú, ha a szövegértésed azon a szinten van, hogy nem értetted, milyen információval szolgált a válaszom. De nesze akkor: OKJ-s képzés csak akkor van ingyen, ha ez az első szakmád és 21 éves kor alatt vagy.
2015. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szomorú, hogy a válaszaidat csupán a provokáció illetve a veszekedés utáni vágy szüli. Én csak egy kérdést tettem fel, amire egy szimpla iskola nevet vártam vagy valami hasonlót. Erre nagyokosként megjelensz és abszolút haszontalan információkkal szolgálsz.
2015. jún. 15. 21:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Haszontalan információk? Mi lenne, ha kiírtál volna egy rendes kérdést, amiben mondjuk leírod az életkorodat? Tekintve, hogy ha 25 éves vagy, hiába sorolja fel az ember az iskolákat, te már úgysem tanulhatsz ingyen.

Olyan meg nincs, hogy kis- és középvállalkozói szakirány, előbb utána kéne nézni a fogalmak jelentésének.

Segíteni szerettem volna, lerombolni a fejedben lévő illúziókat és tájékoztatni a lehetőségeidről, de akkor inkább oldd meg egyedül, ha ennyire okos vagy :)

2015. jún. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1. Életkort nem kérdeztem, szóval a te szövegértésedről is lehetne beszélni. 2. Kis- és középvállalkozói menedzserek léteznek, valószínű, hogy képzik is őket valahol, valamint HR asszisztenseket is.
2015. jún. 16. 18:36
 7/7 anonim ***** válasza:
kis- és középvállalkozói szakirány = kis- és középvállalkozói menedzser? Te is érthetően tudod kifejezni magad amúgy...
2015. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!