Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tényleg igaz hogy egy fél...

Tényleg igaz hogy egy fél éves-egy éves tanfolyam által kiállított OKJ-s bizonyítvány kevesebbet ér mint egy olyan amiért iskolában 2 évet ülnek?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy mit tegyek.Nem tudom hogy milyen szakmát válasszak amiben jól is érzem magam és keresek is annyit amennyi elég fenntartani magam.OKJ-s tanfolyamra akartam menni mert az gyorsabban meg van mintha még 2 évre vissza ülnék az iskola padba.Ki mit gondol?

(A cukrász a szakács a banki munka és az egészségügyi munkák érdekelnek)



2015. jún. 16. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy az számít hogy papírforma szerint mennyit voltál iskolában.

Én egy bolti eladó okj-t végeztem (semmit nem ér) 2 évig jártam oda pedig ahogy számoltuk ha egy héten 3x lett volna tanítás és nem iktatnak be 1 hónap téli meg 3 hónap nyári szünetet akkor fél év alatt letudtuk volna azonos óraszámmal.

2015. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De az iskolarendszerű ingyen van, a tanmfolyamért fizetni kell
2015. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindegyikért fizetni kell, ha már van okj-d. Eü-ből csak az ápolót és a fogászati asszisztenst ajánlom. Szakács és cukrász is jó. Mentőápolót csak azért nem mondtam, mert külföldön azt nem igazán fogadják el, még a főiskolai mentőtisztit sem. Eü-ből egyébként ne számíts itthon emberi fizetésre.
2015. jún. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Milyen végzettséged van?

Érettségi?

2016. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!