Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyek azok az Orvosi Egyeteme...

Melyek azok az Orvosi Egyetemek, amelyekbe érdemes menni? És milyen ponthatárra számíthatok ott?

Figyelt kérdés
2015. jún. 18. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

SOTE

SZOTE

DE


felvi.hu

2015. jún. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmelweis, Pécsi, Szegedi.

400 alattira ne nagyon számíts.

2015. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedvesek vagytok, ahogy egy-egy egyetem kimarad.... Szerintem mind a 4 magyar orvosi ugyanolyan nehéz. Valahol X tantárgy a nehezebb, valahol Y. SOTÉ-n is tanítanak Pécsett/Szegeden/Debrecenben végzett docensek és professzorok és vice versa, szóval erről ennyit. :) De imádom azokat a kérdéseket, mikor a sz_ros kis érettségiző takonynak nem elég színvonalas a vidéki orvosprofesszorok oktatási színvonala..... :D
2015. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szaros érettségiző takony. Már vagy 6 éve érettségiztem. És nem csak fővárosi egyetemeket írtam. pécsiről, szegediről tudom, hogy jó, viszont a debreceniről vegyes dolgokat hallottam. Attól, hogy neves professzor tanít valahol, még nem biztos, hogy jó lesz az oktatás minősége. Attól, hogy valaki elismert docens, még tanítani nem biztos, hogy normálisan tud. Nem egy példát tudnék erre mondani a saját fősulimon belül.
2015. jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!