Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem töltöm fel a középiskol...

Ha nem töltöm fel a középiskolai bizonyítványom az egyetemi jelentkezéshez akkor automatikusan duplázással számolják a pontjaim vagy érvénytelenítik a jelentkezésem?

Figyelt kérdés

2015. jún. 19. 16:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
Én az utóbbira tippelek. Ha nem töltöd fel a bizonyítványod, akkor honnét tudják, hogy nem buktál meg semmiből?
2015. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy anélkül nem lehetne érettségi bizonyítványom, ha van akkor valószínű, hogy nem buktam meg.
2015. jún. 19. 16:11
 3/15 anonim ***** válasza:
13%

na ezen még kicsit agyalj....

Honnan fogják tudni, hogy van, ha nem töltöd fel?

2015. jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%
Fel kell töltened
2015. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem okoz nagy gondot feltölteni a bizonyítványt, és utána úgyis azzal számolnak, ami neked kedvezőbb, tehát hátrányod nem lehet belőle, ha feltöltöd. Szerintem töltsd fel, az a biztos!
2015. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a középiskolai bizonyítvány feltétele az érettséginek, ezért nem bukhatott meg a kérdező.

Ha nem tölti fel, akkor valóban csak az érettségit veszik figyelembe, azaz a duplázást.

2015. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Részben lehet hülyeséget írtam, mert lehet csak a négy kötelező + egy választott a feltétel, de ha ezeknek sem felel meg akkor nem lehet érettségije. Ha pedig van érettségije akkor nyilván ezeknek megfelelt, azaz az egyik pontszámítási módszernek már megfelel.
2015. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#3

Az érettségi bizonyítványom majd fel fogom tölteni, ha kézhez kapom.Mivel a 12. elvégzése feltétele annak, hogy lehessen érettségim, ezért ha feltöltöm(az érettségit) akkor nem bukhattam meg, függetlenül attól, hogy a középiskolai bizonyítványt feltöltöttem-e vagy sem.


A gond azzal van, hogy a bizonyítványom jelenleg nincs nálam és kaptam egy felszólítást, hogy 8 napon belül töltsem fel.Viszont mivel én mindenképp duplázni fogok, nem látom értelmét, hogy elkezdjek utána szaladgálni.Nyilván, ha kötelező feltölteni akkor kénytelen leszek.

2015. jún. 19. 19:51
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 99%-ban biztos vagyok benne, hogy volt az e-felviben olyan leírás, hogy a középiskolai adatokat nem kötelező feltölteni, ha biztos vagy benne, hogy a duplázással jársz jobban, még gondolkoztam is, hogy töltsem azért fel vagy sem, végülis feltöltöttem, de elvileg nem kell. Ha utánaolvasol biztos találsz ilyet.
2015. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell feltölteni, nem feltétele a felvételinek.

A felvételi egyetlen feltétele az érettségi bizonyítvány. Persze azokból pontot sem fognak számolni, amit nem küldesz be nekik, tehát nyilvánvalóan duplázás lesz automatikusan.

2015. jún. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!