Bolyhosfelhő kérdése:

Sajnos meg buktam matek erettsegin mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoval sajnos megbuktam a matek erettsegin de a tobbi tantargy sikerult. okj kepzesre akartam tovabb menni logisztikai ugyintezonek de erettsegi a kovetelmeny. Több helyen olvastam hogy elkezdhetem a kepzest ha megvan a 12osztalyom es felevig megszerzem az erettsegit. (Oktoberbe ujraerettsegizek) ez igaz vagy sem Köszi a valaszokat

2015. jún. 19. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt itt őszintén nem fogjuk tudni megmondani. Van ahol lehet, van ahol nem. Abban az intézményben kéne ezt megkérdezned ahova mennél a képzésre. Esetleg több intézményben is ahol az adott képzést indítják.
2015. jún. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Erről az opcióról már én is hallottam, szóval valószínűleg van igazságalapja.


Legegyszerűbb az lenne, hogyha tőlük kérdeznéd meg, hogy ilyenkor mi a teendő, de szerintem ilyen szempontból rugalmasak (elvégre az államtól a tanulók után kapják a pénzt, és az a jó, hogyha minél többen vannak).


Inkább foglalkozz a matekkal, hogy októberben sikerüljön.

2015. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézd, én nem akarom elvenni a kedved, de egy logisztikai ügyintéző képzést nem tudsz megúszni matek nélkül, még OKJ-n is kőkemény matekot kérnek- jobb helyeken.
2015. jún. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Manapság hány százaléktól adják a kettest?
2015. jún. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
2015. jún. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az OKJ képzés elkezdésének feltétele a 12. osztályos bizonyítvány megléte. Az OKJ képzés végén a vizsgának a feltétele az érettségi bizonyítvány megléte.

Ez Csepelen biztosan így működik a sulimban, tavaly több ismerősöm is járt kereskedő illetve logisztikus képzésre érettségi nélkül. Októberben átmentek az érettségin és most csinálták meg a szakmai vizsgát.

Októberben leérettségizel matekból és aztán már csak a szakmai vizsgák miatt kell izgulnod.

2015. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szánalmas.Lassan +\- műveletek lesznek kettesért...
2015. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat ! Igen en sem vagyok buszke ra hogy megbuktam matekbol, szerencsere a tobbi tantargyam 4-5 lett mindig is a matek volt a gyenge pontom, sajnos mindenkinek van gyenge pontja.
2015. jún. 20. 15:47
 9/9 anonim ***** válasza:

OFF

csatlakozom az előttem lévő (valamelyik :) ) hozzászólóhoz.. párom szintén logisztikusként végzett, követelik ám ott is a matekot elég rendesen :/

2015. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!