Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha az m és n betűt fordítva...

Ha az m és n betűt fordítva írom, úgy mint az u betűt, azért jár érettségin valamilyen levonás? Sajnos hozzászoktam, mert így gyorsabban tudok jegyzetelni.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ránk szóltak érettségin, hogy ha így írunk akkor értékelhetetlen, mert lehetséges, hogy a tanárod még elfogadná, de a vizsgabiztos nem fogja. Én pl az ékezeteknél a pöttyök helyett karikákat írok. Hát nem mondom, én is megszenvedtem vele, hogy ne úgy írjak, de inkább mint egy karó érettségi.

Van ahol nem szólnak érte, de én a helyedben nem kockáztatnék. Akárhova elküldhetik ellenőrzésre azt az érettségi lapot.

2010. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előzővel egyetértek. ;)
2010. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Pedig nem jót mondott: nem lesz ettől karó az érettségi, legfeljebb valamennyit levonnak, és nem küldik el akárhova ellenőrzésre, csak az elnök viheti el megnézni vagy megnézetni egy szakos kollégájával.

Ennek ellenére kár ilyen támadási felületet adni, abban a pár órában oda tudsz figyelni, hogy rendesen írd. Legfeljebb kicsit lassabban írsz, de az nem baj, egy érettségin mindenre van idő.

2010. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekünk azt mondta a nyelvtantanár hogy megvan hogy ezért hány pontot lehet levonni ha így írsz levonnak pár pontot érte ha többször elköveted, de nem mindet számolják külön hibának csak ha mondjuk 23 szor elköveted akkor levonnak 5 pontot, de ezért nem fognak egyest adni
2010. ápr. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5 ponton azért még múlhatnak osztályzatok. Nem éri meg.
2010. ápr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

OFF

Na most azért igen kíváncsi volnék, hogy aki a tegnap 21:03-as választ lepontozta, annak mi is volt a problémája vele...

2010. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!