Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Teljesítettem a felvételi...

Teljesítettem a felvételi kritériumokat, írták levélben, hogy nem kell mennem felvételire, mégsem vettek fel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Angol szakra jelentkeztem és a felvételi kritérium (felvételi nélkül) az írásbeli érettségi 80% B2-s angol érettségi.


Kaptam levelet, hogy minden rendben van, nem kellett mennem felvételire mert teljesítettem a feltételeket.


Ma pedig kaptam a levelet, hogy NEM VETTEK FEL, mert nem értem el a bizonyos pontszámot.


14 ponttal maradtam le.


Akkor ez most hogy is van? Miért nem kellett mennem felvételire? Kérlek világosítsatok fel.



2015. jún. 22. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Két dolog kell, hogy teljesítsd a feltételeket és meglegyen a pontszámod. NAgyon sokan teljesítik, őket sorba rakják és a legjobbak tanulhatnak. NEm túl bonyolult...
2015. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akiknek nem volt meg a 80% és elvitték őket felvételizni akkor azok közül miért vettek fel diákokat és engem, aki megírta a kívánt % felett és mindennek megfelelt miért nem vettek fel? :(

Átlagom 4.6 volt és 14 ponttal maradtam le.


Van esélyem a fellebbezéssel?

2015. jún. 22. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést... Ez most milyen egyetem? A felvételi ponthatárok nem csak később derülnek még ki?
2015. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Külföldi egyetem. Ma voltam bent, egy hellyel csúsztam le..
2015. jún. 23. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!