Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki, aki az orvosi egyeteme...

Valaki, aki az orvosi egyetemet nem közvetlenül az érettségi után kezdte el, tudna írni? Volna pár kérdésem.

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanokra gondolok, akik nem tanulmányi eredmény, vagy anyagiak miatt nem tudták megkezdeni az egyetemet, hanem másik területen kezdtek el tanulni/dolgozni.

Előre is nagyon szépen köszönöm.



2015. jún. 22. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én biológia szakon tanulok jelenleg. Jövőre szeretnék átmenni orvosira és ehhez újra kell érettségiznem. Most ősszel emelt kémiázok, jövő tavasszal emelt biológiázok.
2015. jún. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ELTE bioszos voltam és most érettségiztem kémiából, nagyon nagy valószínűséggel felvesznek, szóval ha vannak kérdéseid, írj nyugodtan! :)
2015. jún. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!