Mi legyen a B tervem?

Figyelt kérdés

Orvosira szeretnék menni, vagyis eddig úgy tűnt, hogy az a legmegfelelőbb választás, meg továbbra is szeretném, viszont annak a híve vagyok, hogy jobb több tervet is kiagyalni, nem szeretném egyelőre magam lekötelezni egyetlen szak mellett.


Érdekel a biológia és a kémia, matekból nem vagyok túl jó. Jobban érdekelnek a természettudományok.



2015. ápr. 30. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem egybol a biosz -kémia tanár, mentotiszt, gyogyszeresz ugrott be ...
2015. ápr. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Diabetikus?
2015. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

20:59, szerintem dietetikust akartál írni :)

diabetikus a kaja szokott lenni, amit cukorbetegek is ehetnek

dietetikus pedig az a szakember, aki a táplálkozással foglalkozik

2015. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, hogy azt akartam írni. :D Folyton keverem, ne haragudjatok!
2015. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Amikor én készültem az orvosira azt mondtam: "Failure is not an option!"


Itt menj biztosra :)

2015. máj. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
utolsó rossz tipp! mindig kell egy biztosító kötél ,nehogy a mélybe zuhanj. Olyat érdemes "B"-nek választani,amit fel tudsz használni az érettségin ,ha újracsinálod.PL: biológia szak.
2015. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Mindenesetre nekem szimpatikus az ötös válasz is. :DD

2015. máj. 5. 22:19
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

jah csak ha nem sikerül,akkor meg pofára esel, de nekem m1.

1 évet otthon lenni elég szar amúgy.

2015. máj. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Egyszer mindenképp újra próbálkoznék. :D A legnagyobb hülyeség más szakra menni ilyenkor, mert csak pazarlom a féléveket.

Abban az esetben nyúlnék a B tervhez, ha másodszorra sem sikerülne, vagy kiderülne, hogy az orvosi mégsem nekem való. :)

2015. máj. 6. 10:18
 10/11 anonim ***** válasza:

"Egyszer mindenképp újra próbálkoznék. :D A legnagyobb hülyeség más szakra menni ilyenkor, mert csak pazarlom a féléveket. "


Nem feltétlenül hülyeség 2 félévet eltölteni másik szakon amíg újrajelentkezel. Na mondjuk annyiban igen, hogy fogynak az állami féléveid, viszont ha orvosihoz közeli szakra mész (biosz, kémia, talán vegyészmérnök?) akkor lehetséges, hogy lesz pár tárgyad amit el tudsz fogadtatni.

2015. máj. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!