Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 1 év alatt lehetséges felkészü...

1 év alatt lehetséges felkészülni egy emelt történelem érertségitre? Többi lent

Figyelt kérdés

Most fejeztem be a 11.osztályt és eddig tulajdonképpen semmi nem érdekelt, nem tudtam merre szeretnék tovább menni.

De most nagyon megtetszett az emberi erőforrások,amihez szükség van egy emelt törire.

3as lettem évvégen, épphohy lecsúsztam a 4esről.

egy közepes szintől 2016 májusig feltudom húzni magam egy ötös szintre?

17L



2015. jún. 23. 11:42
 1/9 anonim válasza:
0%
Én úgy tudom, hogy ha emelt érettségit akarsz tenni, akkor fakultációra kell járjál, mert csak az emelt szintű fakton tanítják meg azt az anyagot ami kell az emelt érettségihez... javítsatok ki ha tévednék, nem szeretnék hülyeséget mondani.
2015. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem így van. A fakt egy választható plussz lehetőség,amivel vagy él a diák vagy nem. Alapóráról is ellehet menni akármilyen emelt érettségire
2015. jún. 23. 12:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges, ha megvan a kellő motiváció. Ne mások véleményére adj, hitesd el magaddal, hogy meg tudod csinálni, és ez vezéreljen a tanulás során! Eredményes felkészülést! :)
2015. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Természetesen fel lehet, nem te vagy az egyetlen, aki 11. végén jött rá, hogy miből akar felvételizni.
2015. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze,én idén érettségiztem és volt több olyan osztálytársam is,aki az emelt törire egy év alatt készült fel otthon egyedül,és jók lettek nekik ! :)
2015. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én az írásbelire 6 hónap alatt készültem fel, magántanár segítségével. 60%-ot értem el (a szóbelivel együtt), mondjuk a 4.-es tankönyvet már nem sikerült átvenni, csak arra hagyatkoztam amit órán tanultunk.
2015. jún. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Fel lehet készülni, csak azt kell eldöntened, hogy mennyire akarod, mert csak úgy lehet, hogyha naponta fordítasz rá elég sok időt...meg meg kell jegyezni 1000 nevet, évszámot, forrásokat, diagrammot stb... Csak tőled függ :)
2015. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fel lehet készülni, de nagyon nehéz lesz. Én idén emelteztem, nem voltam faktos, de emelt történelem-magyar tagozatos voltam. 92% lett az emelt törim, szóval meg lehet oldani, de nagyon sokat kell rá tanulnod. Az idei feladatsorból kiindulva, nem a nevek és az évszámok a legfontosabbak, konkrétan 1 évszám volt benne, hanem az, hogy átlásd az összefüggéseket, tudj a forrásokból információkat és következtetéseket levonni, mert nagyon forrásközpontú volt a feladatsor.
2015. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én két hónap alatt készültem fel, átolvastam mind a négy Szárayt, sose jártam plusz törire, amíg gimis voltam, sőt sosem érdekelt a töri, 4es voltam mindig. Azóta eléggé megszerettem, szerintem ez úgymond az egyik legegyszerűbb emelt, amiből fel lehet készülni tanár nélkül is. Hajrá! Én nagyon szurkolok, nekem idén 77% lett. Emellett volt rengeteg egyéb elfoglaltságom is, tehát nem reggeltől estig tanultam. :) Egy év simán elég, ha motivált vagy!
2015. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!