Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kezdhetek még így ingyenes...

Kezdhetek még így ingyenes nappalis okj-t?

Figyelt kérdés

Tavaly májusban érettségiztem, elkezdtem az egyetemet de így egy év után úgy tűnik nem kellek oda...

19 éves vagyok, novemberben leszek 20. Ha még "gyorsan" kiiratkozom, akár szeptemberben kezdhetek egy okj-t? Meddig lehet azokra jelentkezni? Ha így alakul mindenképp nappalisra szeretnék menni, remélem ez még lehetséges.



2015. jún. 24. 12:09
 1/4 anonim válasza:
Szerezhetsz ingyenes OKJ-t, viszont abban nem vagyok biztos, hogy nappalira is mehetsz, az ugyanis korhoz van kötve. Esti/levelező miért nem jó? Dolgozhatsz is mellette.
2015. jún. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azokon nem jár diákigazolvány, vagy rosszul tudom? Nekem viszont utazáshoz jól jönne, és amíg kihasználhatom addig ki is szeretném. :)
2015. jún. 24. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Jár diákigazolvány estis sulira is. :)
2015. jún. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jár a diákigazolvány, mind a kettőn. Annyi a különbség hogy a levelezői diákkal kitörölheted mert csak az intézmény és a lakhely között vehetsz jegyet. Másra meg nem is jó. Az estivel viszont jegyet bárhova vehetsz, bérlet csak lakhely és intézmény között, de a legtöbb helyen ahol nincs a diák belépő 18 évhez kötve diák belépőre is jogosít. :)
2015. jún. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!