Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jár valaki a Pécsi Egyetemre...

Jár valaki a Pécsi Egyetemre szociálpolitika mesterképzésre?

Figyelt kérdés
Még nem döntöttem el, melyik egyetemet válasszam, az ELTE és a Pécsi Egyetem között gondolkodom. Szeretném kikérni a szociálpolitika mesterképzésre járók véleményét a képzés színvonaláról!
2010. márc. 2. 14:16
 1/5 anonim válasza:
Hasonló színvonalú a két egyetemen a szocpol mesterképzés.
2010. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs az offért,de hadd kérdezzem már meg,mert engem is érdekel a szak,hogy utánna hol tudsz elhelyezkedni?
2010. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én már eleve szociális pályán vagyok, ha lesz elég gyakorlati évem, ezzel a diplomával intézményvezető lehetek.

De te is megnézheted: 1/2000. (I. 7.) SzCsM rendelet

3. számú melléklet

2010. okt. 27. 15:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Hű,hát ez egy kicsit hosszadalmas.És azt még megkérdezhetném,hogy mesterdiplomával általában könnyű-e elhelyezkedni,és kb milyen fizetésekre lehet számítani.Mert nekem azt mondták,hogy örüljek,ha munkám lesz vele,meg hogy 80(ezer)nél többre ne számítsak.?
2010. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Relatív, mennyire könnyű elhelyezkedni. Legtöbb ismerősöm szociális területen inkább vidéken tudott elhelyezkedni, mint városban, mivel nagy a telítettség. A 80 ezer butaság, mert ha szakmán belül helyezkedsz el, akkor a diplomás minimálbért legalább meg kell kapnod.

Én egyébként azt mondom egyetem mellett tanulj mást is, szerezz gyakorlatot több területen is, a mai világban több lábon kell megállni.

2010. okt. 28. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!