Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most vizsgáztam szakmunkás...

Horváth Matyi kérdése:

Most vizsgáztam szakmunkás vizsgán, meglett és arra vagyok kiváncsi hogy mehetek tovább szakközepes iskolába?

Figyelt kérdés
Asztalosként végeztem egy 3 éves szakmunkás iskolába és arra vagyok kiváncsi hogy tehetek-e éretségit? Vagy másik szakmát? Ugy lehet hogy szakközépbe mennyek? Még tudok jelenkezni a nyáron? Hogyan lehet? Köszi a segitséget.

2015. jún. 26. 21:27
 1/4 anonim válasza:

Ahol én végeztem a szakmát ott volt intenzív érettségi is(2 év). Szóval én egy huzamba egy helyen lehúztam a szakmát meg az érettségit meg másodszakmát is lehet végezni.

A környékeden keress ilyen sulit, biztos akad.

2015. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hányadik osztájbab kezdenék? Valami felvételit vagy szintvizsgát kell csinálni?
2015. jún. 27. 07:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában két évet kell még járni és nem kell felvételi vizsgát tenni. Keress rá arra, hogy felnőttoktatás szakközépiskola plusz a településnév. Lehet nyáron jelentkezni.
2015. jún. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké köszi
2015. jún. 29. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!