Újrakezdeni a gimit?

Figyelt kérdés

Ha újrakezdeném a gimit az valamiben hátráltatna?

Az osztálytársaim kiközösítenének engem?

Valaki csinált már ilyet? Ha igen ,akkor tapasztalat?



2015. jún. 27. 20:59
 1/6 A kérdező kommentje:
(ugyanazt az osztályt ,vagyis újra 9-es lennék)
2015. jún. 27. 21:01
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Ilyet nem lehet. Nincs ingyen az állam részéről az oktatás. Minek akarod újrakezdeni? Ha nem érzed jól magad a jelenlegi helyeden, menj más iskolába.
2015. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De lehet, estin. Nappalin kb kiraknak a túlkorosság miatt, nem is biztos hogy áttesznek, de szerintem nem.


Estin van rá esély. Bár nem tudom mennyire szabályszerű, de nekem meg volt a 9-10 de többek között azért hagytam ott a sulit mert a magyar órák a barátok köztről szóltak, a matektanárnak meg rendszeresen adtam vissza a dolgozataimat hogy akkor essen neki még egyszer a javításnak. Meg én mondjuk ki is hagytam utána 2 évet. De amikor mentem az estire beiratkozni akkor mondtam az igazgatónak hogy megvan két évem de szeretném kilencediktől kezdeni, azt mondta semmi akadálya, ne adjam le a szakközepes bizonyítványt ennyi.

2015. jún. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta, hogy ne add le a szakközepes bizonyítványt, akkor gondolhatod, hogy illegális, magyarul okirathamisítás. Az, hogy egy gagyi esti iskola igazgatója ezt megteszi, mert kell neki a diák után járó fejpénz, mert az iskola abból él, még nem jelenti azt, hogy ezt jogszerűen meg lehet csinálni. Estire különben is csak 16 évtől lehet menni. A kérdező nem estire akar menni.
2015. jún. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Annyiból nem hiszem hogy illegális lenne hogy volt olyan tárgy amiből eleve nem volt kilencedikes jegyem, tehát osztályozót kellett volna tennem, ami ha nem sikerül akkor úgy is újra kellett volna járjam a kilencediket.


Az meg hogy a kérdező hány éves, illetve hogy menne e estire vagy sem, nem derül ki a kérdésből.


Az meg hogy gagyi esti, nem igazán értem. Egyrészt semmivel sem ér kevesebbet mint a nappali, másrészt Budapest egyik legnevesebb iskolája esti és nappali tagozaton egyaránt, harmadrész pedig ha annyira csak a fejpénz érdeklené egy ilyen iskolát akkor pl nem foglalkozna az igazolatlan hiányzásokkal, ugyanis estin is egy bizonyos igazolatlan óraszám után ugyan úgy kitesznek mint nappalin.

2015. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bukás miatt kötelezően újrajárni egy évet nem ugyanaz, mint hobbiból, saját akaratból.
2015. jún. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!