Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha most megyek majd 2015....

Ha most megyek majd 2015. szeptemberétől Anglsztikára (PTE), lehetek majd angoltanár, ha elvégzem?

Figyelt kérdés
Kb. ahány oldal, annyi ellentmondást olvasok azzal kapcsolatban,hogy akkor most lesz-e Mesterkézpés 2016 után vagy sem. Az idei leírásban ( [link] ) szerepel a továbblépési lehetőségek között az egyszakos angol tanár. Akkor most ha 2018-ra eljutok odáig lesz a képzés vagy sem? Ill. (nem vagyok jártas, utána se néztem még az osztatlan tanári képzéses rendszernek) az új rendszerben már kötelező két szakot felvenni, igaz?

2015. jan. 31. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
exem anglisztikás 3 éve, ő a magyart vette fel és kétszakos tanár lesz, szerintem az egyszakosok már kihaltak, de mester után lehetsz tanár csak találd ki még milyen, bár azért korlátozva van némileg azt hiszem a választék :)
2015. jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, csak az osztatlan tanári szakosok lehetnek tanárok.
2015. febr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan vagyunk egyszakosok és jelentem még élünk is és élni is fogunk :) Megvan az óraszámunk és nem, nem jár velünk rosszul az iskolánk és nem halunk éhen.

Ui. Németországban egyik kollégám 3500eurót kap azért, nulla színvonalon, amit mi a tizedéért próbálunk csinálni. Ha még egyszer születnék, nem csinálnám az biztos. ITT nem.

2015. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!