Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan iskola, ahová a...

Van olyan iskola, ahová a gyerek 6. osztály után járhat?

Figyelt kérdés
jó lenne ha pl.katona iskola lenne,vagy valami olyan ahol papok tanítanak.bent lakásos legyen.a gyerek kezelhetetlen aki miatt kérdezem és ezt javasolták.de nem találunk ilyet.nem az én gyerekem,még mielött bárki is kioktatna a neveléséről.csak segítek keresni.
2010. márc. 5. 10:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

ez vagy kamu, vagy nagyon buta vagy, ne haragudj


az ország tele van 6 osztályos egyházi gimikkel


merre laktok?

2010. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2010. márc. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

a mai oktatási rendszer/közoktatási törvény mellett ne gondold, hogy akár egy ilyen iskola bármit is tud tenni egy kezelhetetlen gyerekkel...

sajnos


ők is igyekeznek megszabadulni tőlük

inkább egy lepusztult szakközépbe kellene berakni, ott legalább a többieknek már nem tud ártani

2010. márc. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mit jelent,hogy kezelhetetlen? Van valami mentális problémája SNI? Mert,hogy ilyen esetekben speciális ellátást nyújtó intézményt kell ketreseni vagy szakembert.
2010. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ma már minden neveletlen kölyöknek "mentális problémája" van...
2010. márc. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

lop,csal,hazudik.nem vesz komolyan semmit.legalább is az anyja ezt mondja.

kedves első:miért vagyok buta?nincs rá szükségem sose volt,hogy tudjam ezeket .hallottam már ilyenről,de konkrétumot akartam.nem kéne lebutázni valakit,ha nem jártas valamiben.az hogy én merre lakok,meg nem hinném hogy van jelentősége.vagy tévedek?te vagy a buta,ha így válaszolsz.

2010. márc. 5. 11:39
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha semmit nem vesz komolyan akkor valószínűleg pár hónap alatt kibukna hasonló iskolákból. 6osztályos gimikben azért nagy a követelmény...
2010. márc. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
azt hogy hol laksz, azért kérdeztem, h konkrét iskolát tudjak ajánlani
2010. márc. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

lehet, hogy csak én vagyok nagyon tájékozott, de nekem természetesnek tűnik, hogy az emberek azért legalább annyira tisztában vannak a mai iskolákkal, hogy tudnak arról, vannak egyházi iskolák, meg 6 évfolyamosok is


egyébként ma már az egyházi iskolákban sem papok tanítanak, max. 1-2 mutatóban


nem akartalak megbántani

2010. márc. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
és a kollégium se olcsó mulatság!
2010. márc. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!