Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan iskola, ahová a...

Van olyan iskola, ahová a gyerek 6. osztály után járhat?

Figyelt kérdés
jó lenne ha pl.katona iskola lenne,vagy valami olyan ahol papok tanítanak.bent lakásos legyen.a gyerek kezelhetetlen aki miatt kérdezem és ezt javasolták.de nem találunk ilyet.nem az én gyerekem,még mielött bárki is kioktatna a neveléséről.csak segítek keresni.
2010. márc. 5. 10:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

tisztában vagyok az iskolákkal ott ahol én élek.amúgy meg minek kéne tudnom az iskolákat,hisz nincs gyerekem.persze az alapokat én is tudom,van általános,közép,felsőoktatási intézmény.de hogy olyan van e ahová 6.osztály után mehet,azt miért kell tudnom?

én bécsben élek de,kedves első,itt hiába írsz,mert biztos nem hozná ide a gyereket.veszpém megye érdekelne,vagy végül is bárhol magyarban.az ára megint nem kérdés.nekik.

2010. márc. 5. 12:50
 12/17 anonim válasza:
Itt a szegedi--> [link]
2010. márc. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha nics gyereked akkor honnan is tudnád? Itenrenet!


Magyaroszárgon nincs bentlaáksos. Ez vna.

2010. márc. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

hogyne lenne...

úgy hívják, kollégium, vagy internátus


szerinted a vidéki gyerekek hogy járnak suliba?

2010. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
keresgéltem az interneten,de nem tudtam hogy írjam be.találtam én is dolgokat.de gondoltam megkérdezem itt is,hátha valaki többet tud.nem kioktatást vártam hanem válaszokat a kérdésre.amit köszönök mindenkinek.
2010. márc. 5. 16:10
 16/17 anonim ***** válasza:
Tudom ajánlani a Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnáziumot. Kollégiuma is van, de oda azok kerülhetnek be, akik nem laknak a közelben.
2010. márc. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszi
2010. márc. 5. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!