Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » M. I. T-re hogy lehet bekerüln...

M. I. T-re hogy lehet bekerülni? (Massachusetts Institute of Technology)

Figyelt kérdés
Nyolc tantárgyból tervezek érettségizni, ebből öt emelt szintű lesz. Vagy oda mik az elvárások, mi alapján vesznek fel? Ha valaki tud valamit az írja le legyen szíves. :)

#egyetem #M.I.T
2015. júl. 21. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
De miért akarsz ennyiből, mikor teljesen felesleges?
2015. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért mert nekem könnyen megy. Most nyáron reggeltől estig huzatom neki az egész tanulást (nem vicc), egészen jövő év májusáig. Szerintem meglehet tanulni. Az emelt szintet sem tartom kimondottan nehéznek.
2015. júl. 21. 18:54
 3/8 A kérdező kommentje:
De a kérdés most nem ez.
2015. júl. 21. 18:54
 4/8 anonim válasza:
83%
Ha már ilyen okos vagy, ahogy írod, utána tudsz nézni a honlapjukon és elsőkézből megérdeklődheted tőlük -.-
2015. júl. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért nem tartom magam észlénynek.
2015. júl. 21. 18:59
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg azért érdeklődöm, mert hátha van olyan, aki ebben jártas.
2015. júl. 21. 19:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Sima emelt szintű érettségi valamint a perfekt angol nyelvismeret ide édes kevés. Nemzetközi versenyeredmények nélkül sajnos esélyed sincs bekerülni. Ezekkel hogy állsz? És anyagilag megengedhetitek magatoknak azt a 10+ millió forintos tandíjat évente?
2015. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van! Szerintem semmi értelme bsc-re odamenned. Megtanulod a nyelvet rendesen,meg elmész egy ingyenes bsc-re itt Európán belül,lehetőleg ne a legrosszabb egyetemre. Még a bsc után is halvány esélyed lesz,de ha lesz publikációd,kitűnő diplomád van és tényleg valami világszínvonalú kutatást csinálsz,akkor esetleg gondolkozhatsz rajta. Nekem egyik ismerősömnek volt lehetősége,hogy az MIT-n tanuljon,de csak félévet és ő tényleg mindenből kitűnő volt és jó kutatásban vett részt,valamint már msc végén volt.Talán phd-re érné meg a legjobban,mert addig sokmindent el tudsz érni,amit ott felvételin fel tudsz mutatni és még tandíjat se kell fizetned és ösztöndíjat is kapsz.
2015. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!