Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha büntetés-végrehajtási...

Ha büntetés-végrehajtási nevelő szeretnék lenni, akkor melyik egyetemre tudok menni tanulni?

Figyelt kérdés
Utánanéztem a felvi.hu-n, és 2011-ben már nem indult ez a szak, és azóta sem, ahogy észrevettem a Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Kossuth Lajos Hadtudományi Karon. Nem jövőre érettségizek, most megyek 9-be, csak nézegettem a honlapon ezt-azt, és ez nagyon megtetszett. Szeretném megkérdezni, hogy van-e olyan egyetem, ahol folyik ilyen képzés, vagy esetleg van-e rá esély, hogy ezen az egyetemen indul ilyen szak. Köszönöm előre is!

2015. júl. 22. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
NKE-n nézd meg, az lett a Zrínyiből. :)
2015. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!