Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy nőnek mekkora esélye van...

Egy nőnek mekkora esélye van a büntetés-végrehajtásban elhelyezkedni nevelőként?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag nulla. Volt ott egy Katalin nevű nő ismerősöm, és ha hiszed, he nem nem egy ronda kövér nő, vékony csinos szőke, de már ő is befejezte. Egyáltalán nem egyszerű bejutni. Egyébként még ha be is kerülsz egy életre szarrá megy a gyomrod. Biztos, hogy ezt akarod?
2013. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem olyan sok esély van rá, na meg azért a sz*r munkáért meg se fizetnek, inkább egy átlagos munka
2013. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy nem egyszerű. Nem akarom, hogy tönkre menjen a gyomrom, de vannak elveim, amik miatt ott szeretnék dolgozni.

Esetleg tudnál pontosabb információkat adni, hogy kb. hány kilónak kell meglenni stb.?

Köszönöm a válaszodat! :)

2013. ápr. 29. 19:25
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is 2.! :) Nem sok helyet tudok, ahol középfokú képzéssel jól lehet keresni sajnos... ma már a diplomás is minimálbérért dolgozik...:(
2013. ápr. 29. 19:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Én szoktam elég gyakran női bv-seket látni a bíróságon.
2013. ápr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hallottam én is, hogy azért akad női börtönőr és persze nevelő(tiszt) is. Csupán szeretnék tisztában lenni, hogy milyen esélyekkel indulok. Köszönöm 3. a Te válaszodat is! :) Egyébként én is jogi szakirányon vagyok. :D
2013. ápr. 29. 19:35
 7/11 A kérdező kommentje:
Más valaki?
2013. ápr. 29. 20:33
 8/11 anonim válasza:
100%
Én az hallottam, hogy a nőket nem nagyon kedvelik. Ezért ha nincs hátszeled akkor csak a csoda juttathat be. Ha a külső számítana akkor meg gondolom inkább a kevésbé tüneményesebb típust vennék fel mivel nem kevés rab mászna rá a szerencsétlen kezdőre. Én azt javaslom jól gondold át, mert ha pszichésen nem bírod a kiképzést nagyon gyorsan meg fogod bánni, hogy az elveidhez ragaszkodtál.
2013. ápr. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Elég eltérő véleményeket kaptam és hallottam. Gondolom, hogy ez az egész történet nem lánynevelde, de azért remélem a legjobbakat. :)
2013. ápr. 30. 17:44
 10/11 anonim válasza:

minden elismerésem a tied, ha sikerül, és eléred az ezzel kapcsolatos elképzeléseidet.

amúgy nem értek ehhez a dologhoz, így nem is válaszolnék rá, csak szép dolog, hogy így ragaszkodsz az álmaidhoz, és nem alkudsz meg a körülményekkel! csak így tovább!

2013. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!