Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mikortól és hol lehet megtalál...

Mikortól és hol lehet megtalálni az őszi érettségi időszak központi szóbeli tételsorát emelt és középszinten?

Figyelt kérdés

2015. júl. 25. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyarból a tételsor, a többi tárgyból a témakörök listája azonos a tavaszi időszakéval. A többi tárgy tételsora titkos.
2015. júl. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Emelt vagy középszinten azonos a tavaszi időszakéval? És oké, hogy titkos de gondolom nem végig... az érdekelne mikor hozzák őket nyilvánosságra. Mert idén felvételiztem sajnos nem vettek fel ezért szeretnék újra érettségizni most ősszel központilag, tehát nem a régi sulimban újra beadva viszont nem tudom, hogy készüljek a tételekkel mert azokat nem tudom.
2015. júl. 29. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden szintre igaz, azért nem írtam megkülönböztetést.

A titkos az titkos, utólag sem hozzák nyilvánosságra. A témakörökből lehet készülni.

2015. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. aug. 2. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!