Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pannon Egyetem Mechatronika...

Pannon Egyetem Mechatronika vagy BME Mechatronika?

Figyelt kérdés

2015. júl. 26. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A BME jobb egyetem, bár nehezebb. Egy ilyen diploma is jobban mutat.
2015. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első voltam, azt elfelejtettem hozzáírni hogy a mechatronikához nem értek, szóval lehet, hogy ott vannak elcsúszások. Csak átlagban a két egyetemet egymáshoz képest mondtam.
2015. júl. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az előttem szólóval vitatkoznék hidd el nem nehezebb a BME és a diploma sem ér többet attól függ kihez akarsz majd továbbmenni a cégnek melyik egyetemmel van több kapcsolata pl a continental-nak a PE diploma többet ér mint a BME. És a papírfecni ugyanúgy mutat ;)
2015. júl. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak annyi kérdésem lenne az előző két válaszolóhoz, hogy melyik egyetemre jártok?
2015. júl. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!