Milyen szakot válasszak?

Figyelt kérdés

Jövőre akarok fősulira menni, de elég sok minden érdekel és jó lenne valami olyan, amivel később el is lehet helyezkedni. Nem az a célom, hogy vagyonokat keressek, hanem hogy szeressem, amit csinálok.

Nagyon szeretem a teológiát, rendszeresen járok bibliaórákra idősekkel meg a fiatal gyerekekkel is. A templomunkban én vagyok az egyházfi, nagyon szeretem az Istentiszteleteket.

Már a szociális gondozón is gondolkodtam, de ott is inkább a fiatalok érdekelnek.

A művészeteket is nagyon szeretem a zenétől elkezdve a festészeten keresztül kb. mindent. Ebbe a népművészet is beletartozik, csak úgy tudom, hogy néprajzkutatóként nagyon kevés az esély az elhelyezkedésre. Magyar népzene alapjaiból még érettségim is van.



2015. júl. 27. 01:30
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a kérdésed az Ezotéria kategóriában kellett volna feltenned, ugyanis tőlünk kérdezed, mi legyél, ha nagy leszel, hogy szeressed azt, amit csinálsz/csinálni fogysz.
2015. júl. 27. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Én a hittanár képzést javaslom.
2015. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a teológiát válaszd! Azzal szerintem el is tudsz helyezkedni és ha jól tudom vannak juttatások is, szóval a megélhetést is biztosítja. :)
2015. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!