Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Főiskolára jeletkeztem, de...

Dragneel kérdése:

Főiskolára jeletkeztem, de elutasitottak mert a fenymasolat homalyos volt ilyenkor mi a teendő van pótfelvételi vagy akármi amit ilyenkor lehet tenni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 27. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
16%

Pótfelvételi van, de nem minden suliban és minden szakon, csak ott ahol maradtak üres helyek.

És ott is csak önköltséges formában.


Nem lehet ezt az egészet valahogy felebezni?

Akár személyesen beviszed az okmányokat vagy nem tudom.

Biztos van valami megoldás.

2015. júl. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Biztos vagyok abban, hogy te is láttad, mit adsz be, látnod kellett, hogy homályos.

Nem vetted magadnak a fáradságot, -és a pár 10Ft-os veszteséget,- hogy tisztességes papírokat adj be, ezt tekinthették úgy, hogy egyáltalán nem törődsz az egésszel.

Emiatt fellebbezésed rádnézve kedvező eredményében sem bízhatsz.

2015. júl. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor derült ki, hogy homályos? Miért scennelted be? Ha láttad, hogy homályos miért nem javítottad?
2015. júl. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%
Én nem hozzáértőként úgy képzelem, hogy az adatok ellenőrzését a felvi stábja még a ponthatárok kihírdetése előtt elvégzi, és ha olvashatlan egy dokumentum, akkor hiánypótlást kérnek. Ezt a szöveget e-mailben kaptad a ponthatárok kihírdetése után? Ez így nagyon furcsa! Ha elérted a ponthatárt a fénymásolat minőségétől függetlenül, akkor bekerültél. Valami nem gömbölyű!
2015. júl. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

Végig láthattad, hogy homályos, főleg, ha még ki is írja az efelvi ha elutasítják a papírjaid. A saját hibádból nem vettek fel sehová, jövőre próbáld újra.

Nincs ilyenkor már fellebbezés.

2015. júl. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!