Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ennyi idősen ciki...

Szerintetek ennyi idősen ciki elkezdeni az egyetemet?

Figyelt kérdés

A kérdést csak azért írtam ki, hogy biztos mindenki rákattintson, aki válaszolna egy ilyen kérdésre.

Tudjátok, amikor Magyarországról, vagy a magyar emberekről olvasok, gyakran az jön le, hogy ez a hely reménytelen.

De amikor ilyen kérdést olvasok, mindenki lelkesen bátorítja a Kérdezőt, és javasolja, hogy igenis tanuljon, mert az sosem ciki, stb.

Ilyenkor elfog egy olyan érzés, hogy talán mégis van remény, ebben az országban is nyüzsögnek az értékes emberek :) Szóval ti vagytok a királyok :)


2015. júl. 30. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetemen tanítok, a legidősebb tanítványom 67 éves volt. Azt mondta, fiatal korában nem volt lehetősége tanulni. Most már nyugdíjas, belevág, ezért beiratkozott a levelező szakunkra. Tisztességgel végig is csinálta, meg is kapta a diplomáját. :)
2015. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Most hazudjunk? Tényleg nem ciki tanulni és sose volt az, az én csoportomban is faszán kijön egymással a 18 meg a 25 éves is.


Amúgy szerintem nem a legjobb hely, vannak hibái, de én nagyon szeretem ezt az országot és a népet is :) Csak ezekkel a mindent szarozó picsogó idiótákkal kell kezdeni valamit, akik szavazni sem képesek "me' úgy is szar mind".

2015. júl. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sosem ciki, és sosem késő elkezdeni tanulni! :)
2015. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hehe :D

Mert sosem ciki! :) Szóval hajrá "későn" kezdők :)

2015. júl. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!