Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti mit sportoltok? Tudtok...

Ti mit sportoltok? Tudtok olyan sportot mondani, amit nem "ciki" elkezdeni 20 felett?

Figyelt kérdés
csapat sportokhoz ugye kellene csapat,senki nem venne be egy kezdőt,tehát ez sajnos kilőve. valami ötlet?lány vagyok
2013. dec. 17. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
országúti kerékpár, kajak, falmászás.
2013. dec. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hobbiszinten semmit sem ciki elkezdeni, csak a csapatsportokhoz nehéz lehet csapatot találni. Esetleg valami sulis sportkör. A röpit hamar meg lehet tanulni szerintem, és sokan szeretik.
2013. dec. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

semmit sem ciki elkezdeni.


ő pl. 48 évesen kezdte

[link]


s most ironman-en vesz részt, 82 évesen...


én pl. biciklizek, pilatesezek, body sculptozok (súlyzós edzés), néha úszom, jártam evezni (csak megtanulni az alapokat, sajna elég messze van a klub). egyik se profi szinten.

2013. dec. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Futás. Anyám 41 évesen kezdte úgy hogy 15 éves kora óta dohányzik, és nem kevés túlsúly volt jta. Most 48 éves és eddig már lefutott 5 maratont és 14 félmaratont. Ja és 4 éve röplabdázik is. Sportolni sohasem késő! :)
2013. dec. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ravel válasza:

Szinte bármit el tudsz kezdeni ami megtetszik.

Én is 20 felett vagyok, a suliban pár évet atlétikáztam majd pár évig kéziztem amitől egy komolyabb térdsérülés miatt búcsúztam.

A 20at átlépve trx, crosscore edzésre jártam és mostanában erősen gondolkodom valami küzdősporton. Én mindig élveztem az újabb és újabb sportokat. Mozogni mindig is szerettem és magam örömére csináltam az összeset, de az edzéseket komolyan vettem, mindig jártam - nem volt kifogás.

Ha te is hobbiszerűen akarsz valamit csinálni akkor szerintem bármibe belekezdhetsz ami érdekel és lehetőség nyílik rá a lakhelyed közelében bár én igazából azt is javaslom, hogy olyat is próbálj ki ami elsőre csak egy kicsit is tetszik mert érhetnek meglepetések a kipróbálás után - nem mindig az lesz a nagy "szerelem" amit elsőre annak gondolunk.

Ja, és ezt a "nem ciki" részt meg ki kéne verni az embereknek a fejéből. Egy valamire való edzésen nem csúfolnak ki senkit azért mert kezdő - ez csak egy kreált plusz stressz amit magadnak okozol és ennek indokán nem indulsz el sportolni.

Sok sikert és kitartást kívánok a keresgéléshez!

2013. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fuss! :)

Annak egyrészt rengeteg előnye is van, másrészt izgi is lehet! Nyilván a maratonfutók nagyobb része 20 felett van, hisz 18 éves korig "tiltott" a verseny. Pár év után ha rendszeresen csinálod, és jó edzésterved van, amit rendesen betartasz, simán letudod futni:) felejthetetlen élmény lehet, én nagyon várom már, hogy lefuthassam! Nagyon meg lehet szeretni, én is így vagyok vele, tesóm is, aki gimi végén kezdett el kocogni, és már több maratonon és félmaratonon túl van:)

2014. júl. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!