Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Koli, szociális ösztöndíj...

Koli, szociális ösztöndíj igényléshez NAV Jövedelemigazolás augusztus 7 péntekig? SOS!?

Figyelt kérdés
Jól értelmezem hogy csak személyesen vagy ügyfélkapun lehet és elkérnek érte 3000 Ft-ot? Huszonévesen is kötelező ilyet a szüleimnek kérni?
2015. aug. 2. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok, hogy muszáj, mert ez is pontot ér a koli jelentkezesnel. Egyebkent honnan veszed, hogy 3 ezer forintba kerül?
2015. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


"Illetékkötelezettség

Az adó-, együttes adóigazolás után 3.000 forint eljárási illetéket kell megfizetni. Az

eljárási illetéket az eljárás megindításakor (a kérelem benyújtásakor) a pénzforgalmi

számlával rendelkező adózónak belföldi pénzforgalmi számláról a Magyar

Államkincstárnál vezetett 10032000-01076064 számú NAV Adóhatósági eljárási

illetékhez kapcsolódó befizetések beszedési számla javára történő átutalással,

pénzforgalmi számlával nem rendelkező adózónak belföldi fizetési számlájáról történő

átutalással vagy készpénz-átutalási megbízással kell teljesítenie. Az adózó az

illetékfizetési kötelezettségét a külön jogszabályban meghatározottak szerint készpénzhelyettesítő

fizetési eszközzel (bankkártyával) is teljesítheti a kijelölt

ügyfélszolgálatokon."


Rosszul indul az egyetem: még el sem kezdtük és már egy rakat pénzt elvitt. :((

2015. aug. 2. 22:59
 3/10 A kérdező kommentje:

És ezek a rövid határidők. Rohanás az egész.


Bezzeg nekünk a jelentkezést már feb 15-én le kellett adni. Ők mit csinálnak 5 hónapig? :-O

2015. aug. 2. 23:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Gondolom augusztus 7 a jelentkezési határidő, ezután kell lennie még egy hiánypótlási időszaknak is.

A szociális ösztöndíjat pedig nem szeptember elején kell majd intézni?

2015. aug. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]


Debreceni Egyetem mindent aug 7-ig kér és úgy értelmezem h nincs hiánypótlási lehetőség sem. Nem tudom hogy fogom elintézni ennyi idő alatt. :-(

2015. aug. 2. 23:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Ingyenesen kiadják, nekünk helyben elkészítették. Nem néztem utána a linknek, de mi is ugyanehhez kértük.
2015. aug. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ingyenes, de hétfőn kértük és pénteken mehetunk érte. Nem adják oda rögtön a legtöbb esetben.
2015. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én egy kisvárosban lakom, itt lehet azért ment helyben, de mondták hogy a megyeszékhelyen (Miskolc) is 1 nap alatt megvan.
2015. aug. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor csak Nyíregyházán ilyen szörnyű..
2015. aug. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meglett?
2016. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!