Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha tengerbiológiával szeretnék...

Angi0322 kérdése:

Ha tengerbiológiával szeretnék foglalkozni a közeljövőben, akkor merre tanuljak tovább? ELTE-re érdemes lenne? Többi lent.

Figyelt kérdés
Igen, tudom, Magyaro.-n nincs tenger, de ez nagyon érdekelt téma nekem. És már utánajártam sok dolognak, hogy ösztöndíj is jobb, ha van, aztán a külföld is kellene, na meg az emelt biológia (talán kémia is). És az előbb olvastam, hogy az ELTE-re ne menjek, gagyi a biológia, inkább Szegedre menjek. Szerintetek? Tanácsok?

2015. júl. 25. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szegeden tanulok, szintén a természettudományi karon, de más szakon, van némi belelátásom a biológiába. itt se túl nívós szerintem..:D van ELTE-s ismerősöm, kb ugyan azt hallottam tőle is, ami nálunk van :)

de ha választani kell (nem elfogultságból), Szegedet mondanám :)

2015. júl. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert nagyon sokan mondják, hogy az ELTE milyen szuper, és nemrég olvastam róla, hogy a biológia képzésük nem túl szuper, sokan inkább Szegedre mennének. Éppen ezért kérdezem, hogy kinek van tapasztalata? Nehéz a bejutás? Vagy csak a bent maradás?
2015. júl. 25. 12:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mész azonnal külföldre? Szerintem annyira felesleges ami az országban megy, ez a 600 km-es kör mire odaérsz ahhoz amit tanulni szeretnl. Külföldön láttam olyan alapszakokat amik rögtön úgy kezdődnek, hogy marine biologist...
2015. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!