Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elszúrtam? Augusztus 10-ig vt...

Elszúrtam? Augusztus 10-ig vt a határidő a szociális támogatás igénylésére, de elfelejtettem. Akkor a többiről is lekéstem?

Figyelt kérdés
A debreceni egyetem elég zavaros levelet küldött. Több ösztöndíjat írnak pl.:tanulmányi ösztöndíj, kiemelt ösztöndíj, közéleti ösztöndíj, stb. Akkor ezekről is lekéstem?

2012. aug. 11. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindegyik ösztöndíjnak van egy pályázata, ahol le van írva a határidő. Így azokra lehet, hogy még tudsz pályázni, de a szociálist már lekésted. Amúgy a tanulmányi ösztöndíjra nem kell pályázni, azt - ha teljesítetted a követelményminimumot - küldik maguktól.

De ezt mind tudnod kellene, ha nem most leszel elsőéves. Ha pedig mégis most kezded az egyetemet, akkor a szociális támogatáson kívül a többit még nem veheted igénybe.

2012. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elsős leszek. :( Köszi a választ!
2012. aug. 11. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:
bár nem oda járok, de kizártnak tartom, hogy szoctámra a félévkezdés előtt kelljen pályázni. mindig szeptember vége, október eleje szokott lenni a határidő. szerintem te keverhetsz valamit.
2012. aug. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem kellett még igényelni.
2012. aug. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pedig azt írják h a kollégiumi felvételi és a szociális ösztöndíjra is 10-e volt a határidő. :( utolsó: biztosra tudod h nem most vt a határidő?
2012. aug. 13. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!