Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csinál egy OKJ-s CNC...

T100 kérdése:

Mit csinál egy OKJ-s CNC gépkezelő?

Figyelt kérdés

Azt olvasom,hogy csak egy zöld gombot,és egy piros gombot nyom egész nap.Ez elég lehangoló!

Ez tényleg így van?Máshoz nem is ért?

Mit jelentenek ezek a dolgok?

CNC gépkezelő tanfolyam főbb témakörei:Gyártáselőkészítési ismeretek

CNC programozás

CNC programozási gyakorlat

CNC szerszámgépek

CNC forgácsolási gyakorlat

Ezek valami egyszerü feladatok,olyan mint egy TESCO árufeltöltő?

Mennyit lehet ezzel keresni itthon?

Köszi a válaszokat



2015. aug. 5. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
A fő kérdésedre a válasz:ég mint a rejsztág,mert az okj-s bizonyítvány egyenértékű a tesco-s egészségügyi papirral!
2015. aug. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Helló! Én cnc gépkezelőként dolgozom, okj s papírral rendelkezem. Az okjs oktatás, az vajmi kevés ahhoz, hogy én cnc forgácsolónak nevezzem magam :D De innen indul a dolog. Elvégzed a tanfolyamot, elmészegy nagyvállalathoz, ahol elnézik a bénázásodat, és elkezded komolyabban beleásni magad. A gépet amin tanulsz kívülröl fújnod kell.

Én havi 175 000 nettót kapok, plussz 30 ezer kafetériát.

2015. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!