Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 16 éves vagyok. Sajnos amit...

16 éves vagyok. Sajnos amit eddig szerettem volna már nem tanulhatom. Mit válasszak mégis?

Figyelt kérdés

A vendéglátás akartam választani pályámként,de a betegségem közbeszólt.Így nehezen,de fel kell dolgoznom,hogy nem sikerül az álmom.Az a kérdés,hogy akkor mégis mi legyek?

Érdekel a nyelvtan,a szép és választékos beszéd.Szeretek gondolkodni,bár a matek nem az erősségem.szeretem a kreatív dolgokat,szabadidőmben is csinálgatom,bár rajzolni nem tudok.Szeretek olvasni.A személyiségemből adódóan határozott egyéniség vagyok,szeretek megnyilvánulni az emberek előtt.Szerintetek mi lehetne belőlem?



2015. aug. 7. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha érdekel a nyelvtan, gyere nyelvésznek :) (Bár az koránt sem a nyelvtanról, mint előíró szabályrendszerről szól, de kezdésnek jó )
2015. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tanár/pszichológus ez a kettő ugrott be először
2015. aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani,de megírnád,hogy milyen betegség miatt nem tanulhatsz vendéglátást? Nem kötekedés képpen,csak így nehéz behatárolni,hogy olyant írjon az ember,amit tudsz csinálni.

Én a tolmácsot javaslom amúgy,ha megtanulsz még két nyelvet közel anyanyelvi szinten,azzal szinte biztos nem lehet melléfogni.

2015. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Újságíró, tv-s-rádiós szerkesztő, könyvszerkesztő. Végezhetnél például magyar szakot.
2015. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!