Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE Szegedu Tudományegyetem...

SZTE Szegedu Tudományegyetem kurzusfelvétel első éveseknek. Rangsor alapján fog elvileg történni de mi lesz a ransgorszámitas alapja?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 11:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

egy bonyolult logaritmus, ami azt vizsgálja, mennyire van szükséged a tárgyra, a dinamikus tantervnek megfelelő félévben veszed-e fel, stb

majd kapsz egy pontszámot, és láthatod, elég-e egy kuzusra

2015. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egy bonyolult "logaritmus"? És mitől bonyolult az a logaritmus? :D
2015. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
bölcsész vagyok, nekem bonyolult :"D
2015. aug. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Azt gondoltam, hogy nem informatikus. :D

"A logaritmus két szám között értelmezett matematikai művelet, a hatványozás egyik megfordított (inverz) művelete (a másik a gyökvonás)."


Egyébként a szó, amit keresel, az az algoritmus.

2015. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
haha, bocs :D de a lényeg érthető volt :D
2015. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Első éves leszek.. :D

Elvileg lesz kedvezményes kurzusfelvátel nemsoká, ami gondolom abból áll, hogy van 4 lehetséges ,,csoport" akinek mas es mas osztasba vannak az órái/előadásai (összesegbe mind ugyanaz) és köztük kell szerintem egyet választani.

A kérdés mi alapján lesz a sorrend köztem meg a többiek között? Ki választhat előbb?

2015. aug. 14. 13:56
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is Szegedre megyek tanulni.

"Már várom", hogy mi fog kisülni ebből a tárgyfelvételből, mert nekem nagyon homályos ez az egész :D

2015. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nyugi, a rangsoros tárgyfelvétel nagyon laza dolog, általában kb 5 napig tart, ezekben a napokban belépsz, rámész az új kurzus felvétele gombra, ott, ha a legkönnyebb utat keresed, átmész a mintatervre, kiválasztod az első évfolyamot és felkinálja az első évfolyamban javasolt tárgyakat. ott ahol csak egy targyra egy időpont van felveszed. ahol több, ott variálod, ahogy neked jó. érdemes közben egy órarendet szerkeszteni excellben vagy akár papiron, hogy tudd, hogy-hogy nézne ki a heted ha xy időpontokat választanál. majd rámész a gombra hogy felveszed az órákat. és ez után a kiválasztott kurzusokat kidolja neked a kurzusaim fülhöz, ahol látod, h elég a pontod vagy sem. ha nem elég akkor át tudsz jelentkezni másikcsoportba, vagy megvárod h a rangsoros jelentkezés befejeződjön és ahova nincs elg pontod onnan ugy is kidob. és akkor majd a versenyjelentkezésen majd szépen felveszed egy másik időpontban. a pontok alakulását nem tudom pontosan. az tuti h azt nézik h a javasolt félévben veszed e fel a tárgyat. de nyugi, ugy hirdetik az órákat h mindenkinek legyen hely. csak nem biztos h az általa kiválasztott/legkedvezőbb időpont összejön.
2015. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
amúgy a pontok alakulásárol, itt van a hivatalos doksi: [link]
2015. aug. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
na kivancsi leszek :D
2015. aug. 14. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!