Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépészmérnök előtt valami okj?

Beno12456 kérdése:

Gépészmérnök előtt valami okj?

Figyelt kérdés
Tehát,azt tervezem ,hogy gépészmérnökire megyek(Debrecenbe) és azon gondolkozom hogy esetleg milyen 1éves okj képzést tudnék elvégezni amivel tudnék dolgozni az egyetem alatt és még valami alapot is adna a gépészmérnökire ?:)

2015. aug. 16. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Van ahol előny, sőt feltétel, hogy legyen diplomád és ahhoz köthető okj is. Ezt neked kell eldönteni.

Ha multinacionális vállalatban gondolkodsz, akkor nem szükséges, ha kisebb vállalatokban, akkor jól jöhet később.

2015. aug. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyetem alatt sztem nem nagyon fogsz te dolgozgatni, max hétvégénte 1-2 napot
2015. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
CNC, NC, Cad/cam informatikus, gépésztechnikus alapnak nem jöhetnek rosszul, de ezek az oktatott anyag csak 1-1 részének 1-1 részét fedik. Viszont egy tanfolyamon nagyobb rá a lehetőség, hogy a gépekkel programokkal személyesen dolgozz, találkozz, mint egyetemen, mert általában több száz hallgató esetén nehéz lenne megoldani ezt. Ahogy érzed. Én ismerek olyat aki előképzettségül van ilyen szakon és minden probléma nélkül veszi az akadályokat :)
2015. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!