Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki, aki az ELTE-én tanul?...

Valaki, aki az ELTE-én tanul? (folyt. )

Figyelt kérdés
Lenne pár kérdésem olyan emberek felé, akik ezen a főiskolán tanulnak. :)

2015. aug. 19. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Az ELTE egy egyetem, még jó, hogy a nevében is benne van. Remélem téged nem vettek fel, mert elég nagy szégyen lenne.
2015. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem kértem kioktatást, köszi.
2015. aug. 19. 14:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is azért írtam csak jó lenne nem összekeverni a Főiskolákat és az Egyetemeket főleg egy akkorát mint az ELTE.
2015. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hálás vagyok a felvilágosításért!
2015. aug. 19. 15:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Melyik kar?
2015. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

#1 kicsit többet puffog, mint amire oka lenne. Igen, az ELTE egyetem, nem főiskola, de manapság már igazából nincs nagy különbség a két megnevezés között :)


Egyébként igen, a legfontosabb kérdés az lenne, melyik kar érdekelne, mivel minden kar teljesen függetlenül működik a többitől, nem mellesleg helyileg is máshol található egy-egy kar :)

2015. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Érdekelne, ha van egy olyan egyén itt, aki szánnra pár percet a kérdéseim megválaszolására. Privátba.
2015. aug. 19. 16:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Most mégis milyen olyan kérdés fordulhat elő amit névtelenül nyilvánosan nem lehet föltenni, de regisztrációs névvel, privátban igen?


Ráadásul ha annyira speciális, hogy privátban kell küldeni, nem biztos, hogy jó neked bármilyen ELTE-s...

2015. aug. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az érdekelt, hogy felvételinél figyelembe veszik-e az ajánlást, de megtudtam már.
2015. aug. 20. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!