Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valami olyat szeretnék tanulni...

Valami olyat szeretnék tanulni, amiből később elméleti, és nem fizikai munka lesz. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

17 èves lány vagyok.

Az orvos azt tanácsolta ne vègezzek fizikai munkát, nem ajánlja. A lábammal vannak gondok.

Mèg nem igazán tudom mit szeretnèk csinálni, olyanra gondoltam ami jól keres, hogy telhessen műtètre.

Règebben szerettem volna cèget, èlelmiszer esetleg más irányában, de ehhez nem tudom mi kell, mit kell tanulni.

Várom az ötleteket, remèlem tudtok segíteni.


2015. aug. 21. 02:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Pénzügy, számvitel, jog és társaik. Főiskolán elég ritkán tanítják a betonkeverést, malterozást meg hasonló fiizikai munkákat.
2015. aug. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!