Egyetemi kollégiumokban jellemző hogy valakire rászállnak és kötekednek vele, piszkálják, szívatják, kiközösítik?

Figyelt kérdés
Szintenként lesz közös zuhany, wc, 4 ágyas szobák, tehát ilyen olcsóbb koli.
2015. aug. 21. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen koliban voltam, gyűlöltem az egészet, senkivel se voltam olyan nagyon jóban. De kiközösítés, piszkálás, kötekedés nem volt. Mondjuk nem tudom, fiú vagy lány vagy-e, én lány vagyok, és lehet, hogy fiúknál másképp működik. Csak annyi volt, hogy sokszor kibeszélték egymást a szobatársaim a másik háta mögött, de senki nem szállt rá senkire.
2015. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Srác vagyok.
2015. aug. 21. 23:02
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen koliba vagyok 3 éve (de itt 3 ágyas szobák vannak) és fiúként én ilyet abszolút nem tapasztaltam, még csak ismerősöktől sem hallottam ilyet. Lányoknál már hamarabb előfordul (hallottam hasonló sztorikat tőlük).
2015. aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!