Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek megtudom úgy...

Szerintetek megtudom úgy csinálni a szilárdságtan és áramlástan tárgyakat, hogy nem tudok előadásra járni, csak gyakorlatra?

Figyelt kérdés
ezzel a 2-vel lemaradtam, és mivel nem ezekkel hanem az előttük lévő tárgyakkal, így most hallgatnám először, sziltanból 3 előadás van, mindegyik ütközik már szakos tárgyammal, amivel haladtam, áramlástanból szint úgy. Van esélyem rá, hogy megcsináljam ezeket? Van pár jó tanácsotok? Gyakorlatokra tudok járni ami 2 óra sziltan 2 óra áramlás. (Jah és 35 kreditnyi másik tárgy.)
2015. aug. 28. 00:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem te lennél az egyetlen, aki nem jár előadásokra, biztosan meg lehet csinálni, csak nyilván nehezebb. Egyébként nem tudom, hova jársz, de a BME-n építőn pl tudom, hogy sok tárgynak fent van az előadása videón valami honlapon, ennek talán érdemes lenne utánanézned.
2015. aug. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Miskolcra, és még nem találkoztam videóval. Reménykedem, hogy elég lesz. De sokan mondják, hogy még úgy is necces, ha mindenre bejársz, és még hetente készülsz is.
2015. aug. 29. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!