Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGF-en lehet arabul tanulni?

BGF-en lehet arabul tanulni?

Figyelt kérdés
PSZK szakon vagyok hallgató, azt szeretném tudni, hogy vajon arab nyelvet fel lehet-e venni a BGF-en?

2015. aug. 31. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
BGF - keleti pályaudvar karán lehet.
2015. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
nincs olyan messze kijössz a buzogány utcából , zsaa fel a 80-as buszra és negyed óra alatt ott vagy.
2015. aug. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Minek írsz ide, ha nem tudod a választ?
2015. szept. 1. 10:39
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Ott a valasz, mi az nem tetszik!?
2015. szept. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
46%
szerintem érdeklődj az iskolában mint látod itt értelmes válasz nem lesz, én se tudok sajnos segíteni:) sajnálom hogy ide jött ez a barom...
2015. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi 5.

Próbáltam, de az arab tanszék vezetője a külker karnak nem válaszolt azóta sem.

Meg egy ügyfélszolgálatos nő azokat a nyelveket sorolta fel, amiket ezen a karon lehet tanulni, abban nem volt benne az arab. De én reménykedem, hogy esetleg átjárhatok arab órákra a másik karra.

4. Az nem válasz volt, amit te írtál, hanem butaság...

A Kérdésemnek semmi köze sincs a menekültekhez. Ha valami bajod van velük, azt ne itt oszd meg.

2015. szept. 3. 07:56
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Minek akarsz arabul tanulni, hasznát nem veszed, kimész közel keletre eladnak egy tevéért. Saria szerint egyenlő vagy egy állattal. Ha tippelnem kéne tuti nő/lány vagy. A szaudi országok sem fenékig tejfelek. Ahhoz, hogy dubajozzál meg nincs szükség nyelvtudásra.
2015. szept. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tipikus.. Látszik hogy semmit se tudsz arról a népről és a vallásról, csak a szokásos buta pletykákat mondod.

Félig egyiptomi vagyok, jó párszor voltam is már kint, úgyhogy ne próbálj kioktatni olyan dolgokról, amikről fogalmad sincs, csak egy felszínes ismerettel rendelkezel...

És minek kéne tudnod, hogy én miért akarok arabul tanulni? Számomra van haszna, attól még hogy te hülyeségnek tartod.

2015. szept. 4. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!